Из матичних књига од 07.06. до 13.06.2012. године

.

Подаци о упису у матичне књиге рођених, вјенчаних и умрлих за период од 07.06. до 13.06.2012. године. Подаци су достављени из шест Подручних уреда Мостар, уз напомену да су подаци подручних уреда Југозапад, Запад и Југ заједнички.

 

Градско подручје Сјевер

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ

  1. Цокић Един и Беглеровић Анела
  2. Љево Јасмин и Турудић Алма

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Није било уписа.

Градско подручје Стари Град

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Мајке рођених мушких беба

  1. Демић Емира
  2. Бркић Сенада
  3. Припо Амра
  4. Шута Лариса
  5. Крхан Ајла
  6. Фишић Азра
  7. Мрган Елда
  8. Тојага Санела

Мајке рођених женских беба

  1. Максумић Зејна (двије дјевојчице)
  2. Абаза Аида
  3. Мерзић Алма
  4. Бобић Алиса
  5. Сефо Маја
  6. Балић Алдијана

ВЈЕНЧАНИ

  1. Типура Ади и Пргуда Мирела
  2. Бакија Алмир и Шабановић Минела
  3. Думпор Нермин и Мустафи Лариса
  4. Шута Амир и Рудан Амела

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Хусић Ђулса, Бобић Един, Обрадовић Хуснија, Бехрам Хатиџа.

Градско подручје Југозапад, Запад и Југ

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХМајке рођених женских беба

  1. Пињух Францика                             Широки Бријег
  2. Бабић Вања                                       Мостар
  3. Џалто Мира                                      Прозор
  4. Бокшић Антонија                             Широки Бријег
  5. Драгић Јосипа                                              Љубушки
  6. Вучић Мирела                                              Широки Бријег
  7. Николић Анђа                                              Љубушки
  8. Микулић Марјана                            Мостар
  9. Билић Данијела                                           Прозор
  10. Пехар Марија                                               Читлук
  11. Бухач Валентина                              Мостар
  12. Брекало Ивана                                             Љубушки
  13. Блажевић Жељка                             Читлук
  14. Келава Миа                                      Мостар
  15. Планинић Ивана                                          Читлук
  16. Бегић Јосипа                                     Посушје
  17. Бунтић-Бркић Ивана                                   Љубушки
  18. Вукоја Жана                                      Широки Бријег

 

Мајке рођених мушких беба

  1. Шитум Данијела                                          Чапљина
  2. Марић Јосипа                                                          Груде
  3. Зеленика Антонија                                      Мостар
  4. Брзица-Сесар Дијана                                              Груде
  5. Лукенда Маријана                                       Груде
  6. Зељко Адријана                                           Широки Бријег
  7. Мартиновић Анита                                     Мостар
  8. Шкегро Кристина                                        Читлук
  9. Грубишић Данијела                                     Посушје
  10. Бошњак Биљана                                           Прозор
  11. Шутало Ведрана                                          Столац
  12. Превишић Кристина                                               Чапљина
  13. Врљић Далиборка                                        Мостар
  14. Шабић Ермина                                                         Прозор
  15. Распудић Анђелка                                        Љубушки
  16. Пејић Весна                                                  Груде
  17. Глибо Јасмина                                                         Мостар
  18. Пешорда Франка                                          Груде
  19. Станић-Петричушић Тања                          Посушје

 

ВЈЕНЧАНИ

 

  1. Марцела Гугић и Иван Бановић
  2. Човић Николина и Чуле Винко
  3. Микулић Ана и Брекало Томислав
  4. Сушац Лидија и Бубаш Озрен
  5. Блажевић Јелена и Козина Марин
  6. Терзић Јосипа и Резић Данијел
  7. Зубац Меа и Муса Саша
  8. Чарапина Маријана и Ловрић Иван
  9. Томић Ивона и Бошњак Мирко

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Максумић Хаџо, Азиновић Славка, Бурић Ћамил, Цвитковић Драго, Чуљак Ивица, Чуљак Луца, Ћерић Сабаха, Драгоја Томислав, Хуснић Саша, Јурич Перо, Кметаш Злата, Краљевић Аница, Мајић Франо, Маријановић Јосип, Марушић Томислав, Ореч Ружа, Остојић Кармила, Остојић Неда, Пецо Фатима, Равлић Марија, Сабљић Амила.

Градско подручје Југоисток

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ

Није било уписа.

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Дураковић Хајра.

 

 

 

Иди назад