Из матичних књига од 17.05. до 23.05.2012. године

Податци о упису у матичне књиге рођених, вјенчаних и умрлих за период од 17.05.2012.године до 23.05.2012. године. Податци су достављени из шест Подручних уреда Мостар, уз напомену да су податци подручних уреда Југозапад, Запад и Југ заједнички.

Градско подручје Сјевер

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ

  1. Володер Сенад и Брекало Армана
  2. Нухић Алдин и Турајлић Захида
  3. Егленовић Елвир и Делић Мелиса
  4. Хоџић Емир и Салиховић Нидела

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Митрић Жарко, Мандић Тихомир.

Градско подручје Стари Град

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Мајке рођених мушких беба

  1. Радош Селма
  2. Хрвић Ерна
  3. Ружичић Тања

Мајке рођених женских беба

  1. Палић Арминка
  2. Хељић Лејла
  3. Хоџић Алма
  4. Шабановић Џенана
  5. Ковач Светлана
  6. Идриз Сабина
  7. Делалић Елха

ВЈЕНЧАНИ

  1. Аликалфић Аммар и Ћишић Амра
  2. Хасанагић Самир и Марић Јасмина
  3. Крвавац Ариф и Торло Санија
  4. Смајкић Мерсед и Мешић Мирела

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Џајо Емина, Бошкаило Омер, Володер Садина, Бошњак Марко.

Градско подручје Југозапад, Запад и Југ

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Мајке рођених женских беба

  1. Јелена Дрмаћ Мостар
  2. Јосипа Матијевићсп]- Широки Бријег
  3. Драгана Врљић- Мостар
  4. Милка Бошњак- Посушје
  5. Ката Вукша- Мостар
  6. Милена Шилић- Чапљина
  7. Силвија Спајић Јуриљ- Широки Бријег
  8. Кристина Ћавар-Мостар
  9. Мирела Зељко-Широки Бријег

Мајке рођених мушких беба

  1. Анђела Ловрић-Широки Бријег
  2. Кристијана Хркаћ-Широки Бријег
  3. Љубица Микулић-Широки Бријег
  4. Ивона Беванда- Мостар
  5. Мартина Грбешић- Широки Бријег
  6. Марина Шкобић- Мостар
  7. Жанета Караматић[- Посушје
  8. Каролина Марушић-Широки Бријег
  9. Филипа-Риа Сесар- Посушје

10.Ивана Анић-Мостар

11.Маријана Скоко-Мостар

12.Франциска Миличевић-Посушје

13.Данијела Марић-Мостар

14.Ивона Ћавар- Широки Бријег

15.Дарија Ћавар Ђоло-Мостар

ВЈЕНЧАНИ

  1. Лана Гушанац и Јадранко Драгоје
  2. Матеа Ајдук и Давор Видачак
  3. Ђани Кевић и Сијана Сеферовић
  4. Франциска Лукач и Виленко Вујичевић
  5. Мартина Марић и Марио Распудић
  6. Марија Топић и Влатко Мариновић
  7. Николина Андачић и Зденко Станић
  8. Инес Котло и Марко Шуберт
  9. Андријана Перић и Ласић Лео

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Зовко Ружа, Сврдлин Милан, Ивановић Немања, Пехар Мирко, Шимић Вељко, Видовић Бранка, Баго Анђа, Болобан Сулејман, Бонић Бисерка, Бошњак Мате, Божић Мара, Чилић Фата, Врљић Стојан, Дрежњак Ирена, Џинић Суреја, Хакало Мустафа, Јовановић Миодраг, Кресо Мубера, Крешо Андрија, Марић Стипо, Мартиновић Аница, Мартиновић Маринко, Полић Мијата, Попић Самија, Прусина Мирко, Пувача Дуња, Рајковић Дервиш, Распудић Мате, Салтарић Владо, Симић Зорка, Шкоро Сена, Типура Ибрахим, Зовак Љиљанка, Савић Десимир, Крешић Манда.

Градско подручје Југоисток

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ

  1. Чомор Ведран и Диздар Азра

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Демировић Омер.

 

Иди назад